Rekomendacje

Zapraszamy do wystawiania rekomendacji na temat współpracy i wykonanych zdjęć z duetem fotografów: Paulina & Tomasz z Poznania. Każde Twoje słowo jest dla Nas bardzo ważne, ponieważ dzięki takiej opinii wiemy co zrobiliśmy dobrze, a czego zabrakło, czy spełniliśmy Wasze oczekiwania i jak się czuliście w dniu ślubu jak również na sesji plenerowej. Serdecznie zapraszamy do pisania…

Z góry dziękujemy
Paulina & Tomasz

4 thoughts on “Rekomendacje

  1. Tomek i Paulina towarzyszyli nam na naszym ślubie 4 czerwca 2011 r. Do swojej pracy podeszli bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Na sesje w plenerze poświecili nam cały dzień i bez pospiechu mogliśmy wybrać rożne miejsca w Poznaniu żeby zrobić fotografie. Paulina i Tomek wykazali się dużą pomysłowością dzięki czemu wiele ujęć jest ciekawych a jednocześnie bardzo naturalnych. Bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z całego serca polecamy ich usługi. Efekty ich pracy są bardzo fajnie i do dziś z przyjemnością wracamy do naszych ślubnych zdjęć. Serdecznie polecamy!

  2. Długo szukaliśmy słów, aby opisać współpracę z Tomkiem i Pauliną. Dzięki Wam mamy rewelacyjne spontaniczne a zarazem przemyślane zdjęcia z przygotowań, uroczystości zaślubin, przyjęcia jak i pleneru. Sprawiliście, że wspomnienia z tego dnia będą ciągle żywe! Utrwaliliście wszystko to, co było najpiękniejsze i najważniejsze a jednocześnie nie dostrzegało się waszej obecności. To się nazywa profesjonalizm!!! Gdy patrzymy na te zdjęcia wracają wspomnienia tamtego dnia tych nerwów i waszych złotych rad-, za co jeszcze raz Wam dziękuję. A co do sesji plenerowej… Luźna i humorystyczna atmosfera sprzyjała uchwyceniu Naszych emocje i tego, jacy jesteśmy. Cała ta sesja stała się jedną zabawą dla Nas, Paulina z Tomkiem ciężko pracował, efekty są zachwycający. 🙂 Bardzo Wam dziękujemy za piękną pamiątką na całe życie. Każdemu polecamy takich cudownego Fotografów, jakimi Wy jesteście. DZIĘKUJEMY!

  3. 01.09.2012 był dla nas wyjątkowym dniem i dzięki Paulinie i Tomkowi mamy wspaniałe zdjęcia na pamiątkę. W dniu ślubu, w kościele widok uśmiechów z zza obiektywu był uspokajający, a na sesji plenerowej to już czysta zabawa i ciekawe pomysły na zdjęcia (bo nie każdy może sobie męża wyczarować ;)).

    Każdemu kto szuka fotografa polecamy ten duet i dziękujemy za współpracę 😉

  4. Mieliśmy okazję pracować tylko z Tomkiem, lecz widząc efekty wszystkich sesji w galerii polecamy duet Paulina & Tomek! Fotograf z zaangażowaniem poświęcił nam całe 3 dni. Sesja przedślubna – zdjęcia na zaproszenia, dzień ślubu – przygotowania, ceremonia i wesele oraz plener. Pomysłowość, kreatywność Tomka nie ma granic. Podczas zdjęć panowała przyjazna atmosfera, wszystko wypadło bardzo naturalnie, było zabawnie i spontanicznie. Dziękujemy za Pana Świniaka 😀 Zdecydowanie polecamy współpracę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *