Fotografia

Nazywam się Tomasz Budasz i jestem z wykształcenia fotografem oraz specjalistą do spraw reklamy i marketingu. Fotografia jest moją pasją od czasów dzieciństwa, jednak jej rozwój nastąpił w momencie zdobywania wykształcenia technicznego i doświadczenia na zajęciach w szkole policealnej. Ukończyłem dwa kierunki (dwuletnie) Technik Organizacji Reklamy i Fototechnik, gdzie podczas zajęć w Szkole Fotografii FORMATY poszerzyłem horyzonty i rozwijałem umiejętności fotografii cyfrowej oraz analogowej. Aktualnie prowadzę własną działalność pod szyldem Tomasz Budasz Photography w Poznaniu, gdzie mieszkam od urodzenia. Angażuję się w wydarzenia lokalne, gdzie staram się zawsze wykonać kilka ciekawych ujęć. Zdjęcia wykonuję odpłatnie, jednak istnieje możliwość wykonania sesji na zasadzie barteru. Jak również dość często współpracuję non profit, aby wspierać inicjatywy prospołeczne, stowarzyszenia i fundacje. Pracuję na sprzęcie marki NIKON.

Oferuję swoje usługi fotograficzne w bardzo wielu kategoriach:

  • fotografia ślubna (kompleksowa obsługa fotograficzna wydarzenia, dwóch fotografów, profesjonalny sprzęt, pracę dzielę na etapy: przygotowania, ceremonia USC, ceremonia kościół – posiadam wymagane zezwolenie, wesele / przyjęcie, możliwość rozszerzenia oferty o dodatkowe opcje),
  • fotografia reklamowa (produktowa, aranżacje, zdjęcia dla sklepów internetowych),
  • wnętrza (lokale komercyjne, restauracje, biura, apartamenty / mieszkania – wynajem / sprzedaż itp.),
  • fotorelacja z wydarzeń (reportaż, imprezy okolicznościowe: komunia, urodziny, itp.),
  • eventy (imprezy zorganizowane – firmowe, tematyczne, koncert, teatr – spektakl, jarmark, itp.),
  • architektura (budynki i ich detale),
  • sesje indywidualne (portrety, dzieci, rodzinne, w plenerze lub w studiu fotograficznym),
 • zdjęcia do dokumentów urzędowych / oficjalnych (dowód osobisty, paszport, wiza, legitymacja szkolna, karta pobytu, wiza USA, identyfikator, CV, prawo jazdy, ADR i inne).

Jeśli masz propozycję współpracy lub nie ma wymienionej tego typu usługi w powyższym opisie i chciałbyś poznać moją ofertę, zapraszam do kontaktu za pomocą formularza (po prawej stronie), gdzie możesz przedstawić zapytanie. Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na nie. Inne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.